D-Style ODS 20, combo

Witajcie,

Kolejny owoc mojego hobby, wierna replika Dumble – combo z dwoma kanałami, w tym czysty oraz przesterowany, z regulacją charakteru przesteru za pomocą potencjometrów TRIM, DRIVE, LEVEL.

Ta konstrukcja, nie boję się tak jej opisać, to prawdziwy mercedes! Wcale dlatego ,iż ja zbudowałem ten wzmacniacz, lecz każdy, wybredny muzyk to przyzna. Brzmi wspaniale. Najprawdziwsza radocha.

Zastosowane elementy:

  • kondensatory polipropylenowe – Xicon,
  • Rezystory węglowe Xicon,
  • Gniazda jack Cliff,
  • Przełączniki toggle to Apem,
  • Lampy na preampie 6N2P-EW. W końcówce JJ6V6,
  • Głośnik Eminence Guitar Legend 10″-75W. Klasyka. Vintage.

Footswitch 2-przyciski. Wzmacniacz może pracować na ww lampkach rosyjskich bądź na ECC/12A_7 ! Czegoś podobnego nie znajdziecie w innych piecach. Lampki rosyjskie są super-wytrzymałe! Ich anody są platynowane. Najprawdziwsze NOSy.

Wymiary combo ok.513×472/250. Małe, ładne i poręczne. Wykonane z solidnej liściastej sklejki gr.18, w przeciwieństwie do sieczki i wiórów ,z których bywają robione są znane marki.

Ta konstrukcja to prawdziwa sława. Zapracowała na swoją renomę. Grają na niej sławy, takie jak Santana, Larry Carlton, Robben Ford, Peter Green oraz wielu, wielu innych. W Ameryce to „Holy Grail”…

Pozdrawiam,

D.

Poniżej kilka clipów audio…

Tak się złożyło, że niedawno wzmacniacz powędrował do Londynu. Mała próbka stamtąd:

Jestem niesłychanie szczęśliwy, że człowiek z Anglii nagrywa kolejne video i wysyła słowa podziękowania za wzmacniacz. Ot, wzmacniacz 🙂 Oto kolejna próbka. Tym razem Neil prezentuje i siebie.

Kolejne video z YT:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *